Ekskluzive: NOIZY rrëfehet të hënën në NIN

By

Emisioni Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin, nis sezonin e gjashtë të hënën në Klan Kosova.

I ftuari i parë është reperi i cili ka kohë pa dalë në intervista në mediat shqiptare.

Noizy vjen të hënën për t’u rrëfyer rreth jetës dhe karrierës së tij.

Ndiqeni, të hënën duke filluar nga ora 21:30./Prive.al

Artikuj të ngjashëm