Kështu mund të votoni tash e tutje për këngët e preferuara të momentit në Trip Listë

By

N’Trip Listë emisioni javor që mundëson klasifikimin e këngëve sipas votave të publikut, që transmetohet çdo të diel nga ora 17:30 në Klan Kosova, nga kjo javë ju mundëson që për këngët e preferuara të votoni në faqen zyrtare të emisionit në Facebook “TRIP LISTA – Klan Kosova” njëkohësisht edhe në web-faqen e televizionit në www.klankosova.tv c

Java e parë e muajit prill u mbyll me këtë rezultat.
Në pozitën e parë me mbi 50% të totalit të votave arriti të dal kënga “Dua” e Encës.

Pas saj ishin këngët  e “Capital T ft. Majk – Pasha jetën” dhe “Argjentina ft. Vig Poppa – Bad Boy”.

Propozimet e kësaj javë që hyn zyrtarisht në garë janë:

Buta – Andërr
Cliqme X Capital T & Koach2.0 – Across the ëorld
Granit Dërguti – Superman
Argjentina – A ma jep
Trim Jetullahu – Pa emër

Sa do të ndryshojë kjo renditje këtë javë mbetet të shihet nga votat e juaja që i adresoni në linkun e mëposhtëm:

https://www.poll-maker.com/poll1920471x407d5f01-53

Artikuj të ngjashëm