NEKI EMRA DHE ZANA ZHAVELI NË PRAG TË MARTESËS!

By

Përderisa të gjitha mediat rozë po mirren me faktin e fotografive që ka publikuar e fejuara e Neki Emrës, në të cilin këngëtari shihet me dy femra pothuajse tërësisht të zhveshura, ka një tjetër lajm.

Të fejuarit të cilët aktualisht po qëndrojnë në Las Vegas kanë menduar që fejesën e tyre ta dërgojnë në një tjetër hap.

Sipas disa burimeve të Prive.al, këngëtari Emra dhe ish prezantuesja e lajmeve në Klan Kosova, Zana Zhaveli janë duke planifikuar martesën e tyre që do të ndodh shumë shpejt.

Përgatitjet e dasmës veçse kanë filluar dhe 2015-ta do i gjej çiftin edhe të martuar./Prive.al

zana neki

Artikuj të ngjashëm