Kështu lazdrohet Rene në praninë e Erës!

By

Ajo është tejet e ëmbël.

Është bërë e famshme për shkak se i përket një familjeje artistësh, por vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, është ndër fëmijët më simpatikë të njohur në publikun kosovar.

Edhe më simpatike është nën shoqërinë e tezes së saj, këngëtares Era Istrefi, e cila siç duket nuk përton fare ta llastojë mbesën!

Nën rrezet e diellit të këtij prilli, teze e mbesë janë kënaqur bashkë buzë pishinës në shtëpinë e Norës e Robertit.

Imazhet nga kjo ditë e bukur e kaluar bashkë, i ka bërë publike vetë Era përmes profilit të saj në Snapchat! /Prive.al/

18191046_1366951876732098_1018368_n18191731_1366951743398778_1052459093_n18191670_1366951700065449_427382326_n

Artikuj të ngjashëm