Ndryshon pamje Yllka Kuqi!

By

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë shumë elegante dhe me plot shkëlqim.

Këngëtarja është ndër vajzat e estradës që ka flokët më të bukurat dhe rrallë herë luan me modelin e me ngjyrën e tyre.

Por Yllka Kuqi ka provuar të marrë një pamje të një vajze më rebele. Ka vendosur që të provojë një stil të ri flokësh të emërtuar “summerwaves”, i cili i shkon mjaft shumë.

Po juve si po ju duket?!

Hellooouuu ? Me new look from ❤️ @studiolirika_mua_and_hair ?

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

 

Artikuj të ngjashëm