Mirsa mban premtimin, kthehet me projekt të ri muzikor

By

Mirsa Kërqeli është rikthyer me një projekt të ri, siç kishte paralajmëruar javë më parë në një intervistë për emisionin Prive.

Për të gjithë nostalgjikët e këngëve të dikurshme të saj, këngëtarja ka sjellë një “shije” të identitetit muzikor që ka ndërtuar ndër vite përmes bashkëpunimit me të njëjtit kolegë.

Kënga është shpërndarë nga produksioni “Arboni” dhe të plotë mund ta dëgjoni në vijim.

Shijojeni “Moj e mira” nga Mirsa! /prive.al

Artikuj të ngjashëm