Kështu e uron Afërdita të dashurin?!

By

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj sot ka publikuar një fotografi me të dashurin e saj Jakub Kindl.

Nuk është një postim i zakonshëm pasiqë përmes saj, Dreshaj ka uruar hokeistin për ditëlindje.

“Urime ditëlindja dashuria ime. Ti je gjysma ime më e mirë, e plotëson pjesën time të vërtetë” – është shkrimi i që shoqëron fotografinë e publikuar nga Afërdita.

Çifti para pak dite kanë qenë me pushime në Cancun të Meksikës.

Artikuj të ngjashëm