Kështu duket Arta Bajrami në veshje kombëtare (FOTO)

By

Të shtunën që kaloi, iu raportuam se Arta Bajrami së shpejti do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja si gjithmonë, bashkëpunëtor të fortë ka vëllanë e saj, producentin Don Arbas i cili kujdeset për këngët e saj.

Arta së fundmi hyri në Instagram për të postuar një fotografi ku shihet me veshje kombëtare të cilat po i shkojnë shumë.

Më poshtë imazhi dhe na thoni si po ju duket./Prive.al

Artikuj të ngjashëm