Dua Lipës i propozojnë martesë, përgjigjja e saj është epike (VIDEO)

By

Dua Lipa ka marrë një propozim martese por jo nga i dashuri i saj Isaac.

Këngëtarja postoi një video në rrjetin social Twitter ku shihet një mashkull i cili po i kërkon asaj të martohet me të, mirëpo përgjigja e Duas sigurisht se ishte negative.

‘Jo’, tha artistja duke qeshur.

‘Kur e thua me buzëqeshje, e zbut goditjen’, shkroi Dua mbi videon të cilën e shpërndau.

Nëse nuk e dini, Dua dhe Isaac janë në lidhje tash e sa vite edhe pse ishin të ndarë një kohë./Prive.al

https://twitter.com/DuaLipaIRL/status/1061643984811053056

Artikuj të ngjashëm