Kështu drekon Lorik Cana (FOTO)

By

Futbollisti shqiptar që ishte kapiten i Kombëtares Shqiptare, ka kujdes të madh për trupin e tij.

Lorik Cana, di se si të kujdeset për format trupore duke ngrënë fort shëndetshëm.

Ndonëse është mjaft aktiv fizikisht edhe pse më nuk është kapiten i kombëtares, ai zgjedh ushqimin e tij.

Nuk është as mishi e as brumërat, por një pjatë e shëndetshme me perime dhe fara ajo që Cana ka zgjedhur të hajë për drekë.

Gjatë kësaj jave, ai ka qëndruar në Kosovë duke kryer disa vizita e duke publikuar fotografi nga qëndrimi i tij në profilin e instagramit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm