Parfumat luksozë të “Maison de Parfum” tani edhe në atelienë e Valdrin Sahitit

By

“Maison de Parfum”, është njëra ndër parfumeritë më luksoze në Kosovë, që sjellë në treg parfumet e markave më të njohura në botë.

Dhe tani përvec se në Qendrën Tregtare në Royal Mall në “Rrugën B” në Prishtinë, mund parfumet mund t’i gjeni edhe në një tjetër lokacion.

Maison de Parfum me linjat e veçanta të parfumerisë luksoze (VIDEO)

Në atelienë e dizajnerit të njohur Valdrin Sahitit, mund t’i gjeni edhe disa prej parfumeve të markave të famshme si Roja, Amouage, Kilian e Francis Kurkdijan.

Artikuj të ngjashëm