Këshilla e vetme e Jonidës për këdo që do të organizojë dasmë

By

E ftuar për të rrëfyer “5 Datat” më të rëndësishme në Prive, ishte aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi.

Ky rrëfim, i tëri u fokusua në detajet e jetës së saj personale që nuk i dinim. Që nga puthja e parë deri tek propozimi nga Besnik Krapi, më pas dasma dhe ardhja në jetë e fëmijës së parë.

E sa i përket dasmës, ajo tregoi edhe pjesën më të vështirë – lista e të ftuarve. Për këtë ajo ka edhe një këshillë për këdo që do të organizojë dasmë në të ardhmen, marrë parasysh faktin që pandemia është ende mes nesh.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë rrëfimin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm