Jo për punë – Pse erdhi Loredana në Kosovë?

By

Tash e disa ditë, Loredana po qëndron në Kosovë, saktësisht në kryeqytet.

Të gjithë kureshtarë për ardhjen e saj, aluduan se ajo ka ardhur këtu për punë dhe ndonjë bashkëpunim me Mozzikun.

Mirëpo, kjo nuk është  e vërteta. Materiali i mëposhtëm ju sjell të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm