Afrona përshëndet Bleron në mënyrë të veçantë

By

Lidhjet e dashurisë në distancë padyshim se janë paksa më të komplikuara. Kjo për faktin se personi i zemrës shpeshherë nuk është pranë kur të nevojitet.

Mirëpo Blero dhe Afrona po ia dalin mbanë mrekullisht tashmë kur bukuroshja po qëndron për një kohë më të gjatë në Zvicër kurse Blero në Kosovë.

Nga malli që po shprehin mall për njëri-tjetrin, çifti po arrin të takohet shpeshherë. Blero pak ditë më parë qëndroi në shtetin helvetik e madje u pa duke shkëmbyer puthje pasionante me të dashurën.

E kjo e fundit, sot ka gjetur një mënyrë të veçantë për t’a përshëndetur. Afrona ka postuar një video ku shihet një djalosh duke kënduar në veturë këngën ‘Jo jo’.

Nga çfarë shihet në video, ai e di përmendësh tekstin e këtij krijimi muzikor. /Prive.al/

https://instagram.com/p/8-0bB0Bv23

 

Artikuj të ngjashëm