Këngëtarja e famshme shtrihet në spital! Kjo është gjendja shëndetësore e saj

By

Këngëtarja dhe aktorja Brandy Norwood ndau një përditësim për shëndetin e saj pasi përjetoi një incident mjekësor lidhur me “dehidratimin dhe sasinë e ulët të të ushqyerit”.

“Familjes, miqve dhe starzit tim të dashur, faleminderit që më dërguat dashuri dhe dritë në rrugën time. Unë jam duke ndjekur urdhrat e mjekëve dhe marr pushimin që kam nevojë për shkak të dehidrimit dhe sasive të ulëta të të ushqyerit. Faleminderit për lutjet dhe mbështetjen tuaj. Faleminderit për të gjithë ju, shihemi së shpejti”, tha Norwood në një deklaratë në rrjetet sociale.

Norwood, e njohur për hitet e saj muzikore si “The Boy is Mine”, së fundmi luajti në dramën muzikore të ABC, “Queens”, e cila u anulua në fillim të këtij viti pas një sezoni.

Ajo dhe kasti i filmit “Hirushja” u ribashkuan disa muaj më parë, për të shënuar 25 vjetorin e filmit të dashur.

Artikuj të ngjashëm