Teuta Krasniqi ka një urim special për ditëlindjen e bashkëshortit (FOTO)

By

Sot ka festë në shtëpinë e aktores Teuta Krasniqi.

Bashkëshorti i saj Adonis Morina feston ditëlindjen dhe ajo pati një urim special në këtë ditë të veçantë.

Artistja hyri në rrjete sociale për të ndarë një foto krah tij nën të cilën shkroi: “Ti je burri i vetëm të cilin e dua me të vërtetë, e respektoj dhe e admiroj. Gëzuar ditëlindjen për burrin e ëndrrave të mia. Tdu”.

Shumë urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm