Këngëtarja ‘befasohet’ nga çmimi i mediumit ku punon!

By

Në mesin e shumë çmimeve që po shpërndahen sonte në edicionin e 18-të të festivalit ‘Kënga Magjike’ ishte edhe ai i televizionit Klan.

Mediumi shqiptar ka ndarë çmim për artistët ë preferuar që në këtë rast ishin Klea Huta dhe grupi Alar me projektin ‘Amla’.

E ajo që tërhoqi vëmendjen ishte ‘befasia’ që u shkaktua nga protagonistët.

Klea pas marrjes së çmimit deklaroi se nuk e priste një të tillë.

Ironia qëndron në faktin se Klea është pjesë e televizionit Klan meqenëse ka punuar në këtë medium duke drejtuar spektaklin ‘Gjeniu i vogël’.  /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm