Pritja merr fund, ‘Smile’ nga Young Zerka dhe Keepman është gati! (VIDEO)

By

Bashkëpunimi më i ri i Young Zerkës me Keepman është gati për t’u lëshuar.

Zerka postoi pak minuta më parë një video në Instagram e cila sjell pak pamje të shkëputura nga videoklipi i ri i cili pritet të publikohet së shpejti.

Kënga me titull ‘Smile’, lansohet brenda këtij muaji dhe është e shoqëruar me një super-klip.

“Smile – coming soon”, ka shkruar Young Zerka nën video duke mos e bërë të ditur datën./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BqnES0SHjBR/

Artikuj të ngjashëm