Këngëtari shqiptar përjetëson këtë imazh si tatuazh kushtuar të birit

By

Këngëtari shqiptar, Elgit Doda sapo ka prezantuar një tatuazh të ri me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Tatuzhi i dedikohet vogëlushit të tij, i cili e ka emrin Krid, she është frymëzuar në një nga imazhet babë e bir që këngëtari kishte postuar më parë në Instagram.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by GITI (@elgitdoda) on

Më poshtë tatuazhi i këngëtarit:

No description available.

Elgit Doda dhe bashkëshortja e tij Klea Huta u bënë prindër për herë të parë në qershor të këtij viti. /Prive.al

View this post on Instagram

Dhe po te thoja qe ke kohe per goca…

A post shared by GITI (@elgitdoda) on

 

Artikuj të ngjashëm