S’patëm rastin as t’i marrim erë: 300,000 shishe të parfumit u shitën, Kim Kardashian i shtohen milionat!

By

Ndjekësit e saj me padyshim janë shumë të përkushtuar.

Dhe e ylli i ‘reality show’, Kim Kardashian, i ka falënderuar të gjithë ata që kanë treguar përkushtim në blerjen e fragrancës së saj të re, e cila u shit tërësisht në vetëm 6-të ditë.

Aq shpejt u shitën këto produkte, sa s’patëm rastin as njëherë t’iu marrim erë!

“Është një nder i madh që ju më besuat aq shumë”, thotë Kim në një video që e ka publikuar në Instagram, pasi parfumet e saj arritën shitje deri në 10 milionë dollarë në ditën që u lansuan.

HIgh five: Kim Kardashian's, 36, new fragrance line sold out in 6 days before customers had a chance to actually smell the scent

Rreth 300,000 njësi të këtij produkti, janë shitur për 35 dollarë në shishe 30 mililitërshe, dhe nga 60 dollarë për shihet 75 mililitërshe.

More to come: ‪'Didn’t get a chance to order before the fragrances sold out? Sign up for our emails at KKWFRAGRANCE.COM to find out when they will be back in stock!,' a rep captioned a snap of the fragrances on the kkwfragrance Instagram account

Ndërsa, sipas revistës People, Kim ka arritur të fitojë rreth 14 milionë dollarë vetëm nga shitja e parfumeve.

Koleksioni i parfumeve të Kim, KKW, përfshinë tri aroma lulesh Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Citrus dhe Crystal Gardenia Oud. /Prive.al

Smell the money: The initial 300,000 units were sold at $35 for the 30 ml. bottle and $60 for the 75 ml. for a total of around $14 million

 

 

 

Artikuj të ngjashëm