Kim Kardashian e pranon se ishte e fiksuar me këtë aktor të famshëm

By

Kim Kardashian mbetet një nga njerëzit më me ndikim në industrinë e argëtimit, por edhe asaj ia kishte vjedhur zemrën Johnny Depp në rininë e saj.

Kim, ndoshta më e famshmja e Kardashianëve, ka miliona ndjekës dhe ka ndërtuar markën e saj miliarda dollarëshe.

Megjithatë, duke pasur parasysh bujën rreth Depp-it dhe padinë e tij për shpifje kundër Amber Heard, një intervistë e dhënë nga Kardashian në vitin 2020 është kthyer në qendër të vëmendjes.

“Unë isha e fiksuar pas Johnny Depp kur isha adoleshente”, tha Kardashian për Daily Life Australian.

“Mendova se ai ishte shumë i nxehtë. Ai ishte i mrekullueshëm dhe kishte atë brez të keq – veçanërisht kur ishte me Winona Ryder dhe më pas Kate Moss. Më pëlqente të shikoja çiftet dhe të pyesja veten se çfarë ishte ajo që i tërhiqte ata me njëri-tjetrin.

“Unë nuk shkoja pas djemve të këqij si rregull i përgjithshëm dhe kurrë nuk shkova për djem të festës, por sigurisht që isha i tërhequr fizikisht nga Johnny Depp.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm