Urimi më i bukur Andrrës nuk i erdhi nga Sinani por…

By

Bukuroshja Andrra Destani sot feston ditëlindjen.

Çuditërisht, në këtë pjesë mungoi një urim nga bashkëshorti Sinan Hoxha i cili mbase ka preferuar që ditëlindjen ta kalojë në intimitet.

Por, duket se Andrra nuk ka mbetur pa urim.

Ka qenë këngëtarja Vjollca Haxhiu ajo që ka lënë pa fjalë me vargjet e zgjedhura për mikeshën e saj, Andrrën.

Më poshtë urimi i plotë shoqëruar me fotografinë. /Prive.al/

Faleminderit diten qe ke lind dhe u bere pjese e jona Andrra te dua dhe ti uroj krejt te mirat e botes sikur vetes time ..Happy birthday ëmbëlsira jonë ????? @andrradestani

Artikuj të ngjashëm