Publikohet bashkëpunimi i ri i Ledri Vulës

By

Është publikuar një bashkëpunim i ri i Ledri Vulës, për të cilin reperi nuk ka treguar më herët.

Ai u bashkua me dy djem të ri të cilët nuk jetojnë në Kosovë, për këngën ‘Nasty Girl’.

Projekti është publikuar në të gjitha platformat përveç YouTube, aty ku pritet të dalë me videoklip.

Megjithatë, Ledri dhe dy artistët, Eaz dhe Xen, kanë lëshuar pak nga kënga në rrjetin social Instagram.

Kujtojmë që së shpejti pritet të dalë kënga e Ledit në bashkëpunim me GASHIN, reperin kosovarë me famë ndërkombëtare./Prive.al

View this post on Instagram

enjoy… Nasty Girl out now 🔥

A post shared by EAZ (@eazofficial) on

Artikuj të ngjashëm