Këngëtari i njohur shqiptar po bëhet sërish baba!

By

Këngëtari shqiptar Jon Tarifa, i cili prej vitesh është zhvendosur për të jetuar në Bali të Indonezisë, së fundmi ka ndarë një lajm të gëzueshëm për ndjekësit në mediat sociale.

Me anë të një postimi në Instagram, ai ka njoftuar se së shpejti do bëhet sërish baba.

Një fotografi e tij me bashkëshorten, Kimberly, pranë detit në ishull, shfaqi dyshen më të dashuruar se kurrë, derisa partnerja e artistit mbante barkun e rrumbullakosur dhe Joni shihet duke ia puthur atë.

Çifti më parë, kanë sjellë në jetë një vajzë që quhet Olivia.

Artikuj të ngjashëm