Këngëtari i famshëm bëhet baba për herë të dytë

By

Është zyrtare – Justin Timberlake është tashmë baba i dy djemve.

Pas shumë muajsh spekulime, këngëtari 40 vjeçari bëri një paraqitje në “The Ellen” për të konfirmuar se ai dhe Jessica Biel kanë mirëpritur në jetë një fëmijë të dytë, një djalë i cili quhet Phineas.

“Emri i tij është Phineas dhe ai është i mrekullueshëm, shumë i lezetshëm”, tha Justin.

Nëse nuk e dini, në korrik të vitit të kaluar, u raportua se Justin dhe gruaja e tij, aktore 38 vjeçare kishin mirëpritur një fëmijë të dytë së bashku.

Artikuj të ngjashëm