Butrinti së shpejti me këngë të re

By

Njëri ndër emrat e ri nga bota mashkullore që ka arritur të korrë sukses të madh në estradë së shpejti vjen me projekt të ri.

Butrinti ka paralajmëruar përmes rrjetit social Instagram këngën e tij të rradhës e cila do të quhet ‘Eja eja’ pa dhënë detaje të tjera.

Ky lajm është pritur shumë mirë nga fansat e tij të shumtë që kanë vërshuar me komente në rrjete sociale.

Kujtojmë se ‘Merre zemrën tem’ ishte projekti i fundit i këngëtarit pas suksesit që pati në fillim të vitit me bashkëpunimin me Dj Blunt dhe Real 1. /Prive.al/

https://instagram.com/p/8giS91Kmoh/

Artikuj të ngjashëm