Kënga nga tifozat e kombëtares merr përmasa virale në rrjete sociale (Video)

By

Kombëtarja Kuq e Zi nuk ka marrë këngë vetëm nga artistët. Ndenjat më të sinqerta i shpalosin tifozët e ekipit.

Pas kualifikimit të Shqipërisë në kampionatin europian të futbollit Euro 2016, përpos fotografive me Parisin senzacion u bë edhe një video.

Në të shihen tifozë të kombëtares të cilët pas lojës kanë regjistruar një video me një tekst kushtuar ekipit shqiptar dhe rrugëtimit të tyre në futboll.

Video e mëposhtme ka marrë përmasa virale duke u shpërndarë gjithandej./Prive.al.

Artikuj të ngjashëm