Kënga e re e Rita Orës na sjell shumë energji dhe romancë

By

Këngëtarja e njohur ndërkombëtarisht Rita Ora ka publikuar së fundmi një këngë të re “Don’t Think Twice”. Kënga në fjalë shërben si kënga e tretë më e re e albumit të saj të ardhshëm You & I.

Përpara performancës së saj në Festivalin e Krenarisë në Londër, Ora publikoi një tjetër pjesë të albumit të saj të ardhshëm.

Bashkë shkruar nga Rita dhe prodhuar nga Oak Felder, “Don’t Think Twice” rrëfen përvojat romantike të këngëtares.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën e re nga këngëtarja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm