Kënga e re e Genc Prelvukaj po vjen më shpejtë se që e keni menduar

By

Genc Prelvukaj po sjell edhe një këngë të re.

Reperi i cili pak kohë më parë lëshoi një projekt të ri në youtube, ka njoftuar përmes Instagramit se xhirimet për këngën e re kan përfunduar.

Kënga e tij e re është e titulluar “Shpirtin e zi” dhe reperi ka bërë të ditur se do të lansohet javën e ardhshme.

Më poshtë postimi i plotë./Prive.al

View this post on Instagram

"Shpirtin e zi " Next Week 🔥🔥🔥

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

Artikuj të ngjashëm