Dua Lipa në kopertinën e revistës së njohur

By

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, pozoi për kopertinën e revistës së njohur “Vanity Fair”.

E veshur me një kostum ngjyrë të bardhë, dhe flokët e saj të gjata, Dua është dukur mjaft tërheqëse për kopertinën e revistës.

Gjithashtu këngëtarja ka dhënë një intervistë eksluzive, për mediumin në fjalë, ku ka zbuluar planet e saj të ardhshme në muzikë, dhe ka folur për rrugëtimin e saj në debutimin e tregut muzikor. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 

Artikuj të ngjashëm