Kendall Jenner po nis lidhje të re dashurie?

By

Romancat e të famshmëve janë gjithmonë një temë me interes mediatik, dhe Kendall Jenner nuk bën përjashtim, me personazhin e famshëm që shihet duke u puthur me Bad Bunny në një klub nate.

Anëtarja 27-vjeçare e familjes Kardashian është fotografuar me muzikantin 28-vjeçar në Los Angeles.

Pasi janë parë duke u puthur në një klub nate, shumë tani po spekulojnë se dyshja janë me të vërtetë një çift romantik.

DeuxMoi postoi informacionin për dy individët, duke cituar dëshmitarë të shumtë që panë puthjen e supozuar.

“Po zbuloj se ishin Kendall Jenner dhe Bad Bunny,” zbuloi DeuxMoi në podcast-in e tyre.

“Kam dëshmitarë në skenë që i kanë parë në klub”.

“Kendall u largua nga klubi, hipi në makinën e saj dhe dy minuta më vonë ata tërhoqën makinën e Bad Bunny”.

Dy personazhe të tillë të profilit të lartë publik që janë të kyçur në një situatë puthjeje do të jenë lajm.

Fansat e secilit prej pjesëmarrësve kanë hyrë në rrjetet sociale për të spekuluar për një lidhje të mundshme.

Kjo ka shkaktuar mjaft bujë në bazat e tyre përkatëse të fansave, megjithëse jo të gjithë ishin veçanërisht pozitivë për këtë.

Kendall u nda nga Devin Booker në shtator të vitit 2022, megjithëse dukej se ata po rindiznin romancën e tyre pas kësaj.

Artikuj të ngjashëm