Kendall Jenner konfirmon lidhjen e re me një puthje në publik

By

Kendall Jenner dhe Bad Bunny thuhet se u panë “duke u puthur hapur” gjatë një darke të fundit në Los Angeles.

Kendall Jenner Hugs, Kisses Bad Bunny After Sushi Date

Takimi i çiftit vjen tre ditë pasi ata u panë duke u përpjekur të fshiheshin ndërsa po largoheshin nga Bird Streets Club në West Hollywood, Kaliforni, në një makinë së bashku herët në mëngjesin e së dielës së kaluar.

Jenner u pa duke u përpjekur të mbrohej nga paparacët duke mbuluar fytyrën me duar, ndërsa i dashuri i saj i përfolur dukej anash me një dorë mbi fytyrën e tij.

Këngëtari i “Tití Me Preguntó” – i lindur Benito Antonio Martínez Ocasio – dhe supermodelja fillimisht ndezën thashethemet për lidhje muajin e kaluar, më pas u panë duke dalë nga i njëjti restorant në Beverly Hills – megjithëse u larguan me dalje të ndara. /Prive.al

See Kendall Jenner and Bad Bunny Kissing After Group Hangout

Artikuj të ngjashëm