Kë zgjedh Era mes Norës dhe Nitës?! (VIDEO)

By

Edicioni i parë i Prives për këtë vit ishte i rezervuar i tëri për super yllin shqiptar Era Istrefi.

Këngëtarja e njohur nuk u la anash as intervistës 60 sekondëshe në të cilën dha disa përgjigje mjaft interesante.

Mes shumë të rejave Era tregoi edhe për defektet e saj si dhe veten e saj e karakterizoi me shpendët.

E detyruar të bëjë një zgjedhje mes motrave Norës dhe Nitës, këngëtarja befasoi me përgjigjen e saj të cilën mund ta kuptoni në këtë video. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm