Sabiani dhe Seldi sjellin këngë bashkë (VIDEO)

By

Sabiani dhe Seldi kanë realizuar një këngë bashkë.

Projekti me videoklip quhet “Pa ty”.

Gjithçka është realizuar nga Petro Xhori, Seldi dhe Sabiani.

Më poshtë mund ta shihni dhe ta dëgjoni projektin e ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm