Për të gjithë ata që thanë Morena s’di të këndojë, modelja ka një përgjigje!

By

Emri Morena Taraku, u bë i njohur për publikun kosovar kur ajo u zgjodh Miss Kosova disa vjet më parë.

Mirëpo modelja kosovare, shumë shpejtë u bë e famshme edhe për muzikë!

Ndonëse ajo s’ka pasur asnjëherë bagazh e njohuri nga muzika, Morena nxori këngë me klipe, e pati edhe duete përfshirë këtu, edhe këngëtarin e njohur Sabri Fejzullahun.

Dhe debutimi i saj në muzikë, u shoqërua edhe me kritika meqë publiku nuk e njihte si këngëtare. Por për të gjithë ata që kanë thënë se Morena s’di të këndojë, këngëtarja ka një përgjigje…

“HEY HELLO !!! E KJO SHKON PER KREJT ATA QE KAN BESU QE MORENA SOSHT IN 😂🤞🏼
MORENA – SËAG  – PRITE SENIN TDILLEN E NGOJE PA INAT”, ka shkruar Morena në Instagramin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm