Kë quajti Vedati ‘trekëndësh i Bermudës’?

By

Vedati i ka komentuar sonte në Prime reagimet e Julianës rreth tij, pas debatit që patën në Prime-n e së premtes.

Ai tha se Stresi, Mbresa dhe Juliana janë si një lloj aleance brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

“Mendimet e mia i kam të njëjta për Julianën, atë kam arritur ta njoh për lojërat dhe gënjeshtrat e saj”.

“Unë e kam parë me të edhe në darkë që me të nuk kam më diskutim. Trekëndëshin e Bermudës e kam quajtur Stresin, Mbresën dhe Julianën”, ka thënë Vedati.

Artikuj të ngjashëm