Enca lëshon pak nga kënga e re (VIDEO)

By

Enca ka lëshuar pak sekuenca të këngës së re.

Këngëtarja hyri në Instagram për të publikuar një video të shkurtër, e cila përmbante disa tinguj të projektit të saj të ri për të cilin nuk dha shumë detaje.

“Kush po e pret”, ka shkruar Enca në postimin i cili mori shumë komente dhe u pa më shumë se 20 mijë herë deri në këto momente.

Kënga e saj e fundit është “Balad” dhe Enca ka thënë se kaq ishte me këngë vajtuese duke lënë të kuptohet se tash e tutje ajo do të nxjerrë këngë ritmike./Prive.al

View this post on Instagram

Kush po e pret ? 🎊🎉

A post shared by ENCA (@enca) on

Artikuj të ngjashëm