Venera dhe Lindi po sjellin një tjetër këngë të dashurisë

By

Një nga çiftet më të dashura të industrisë sonë, po punojnë në një projekt të ri.

Para pesë muajsh publikuan këngën “A e din sa” dhe tani një projekt i ri muzikor është në horizont.

Një tjetër këngë dashurie e cila do të publikohet shumë shpejtë. Të dy ndanë me ndjekësit e tyre lajmin për këngën që do të titullohet “Ma shumë”.

Kënga do të publikohet me datë 16 qershor në orën 17:00. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm