“Ke me dalë jashtë”, vazhdon debati mes Bleros dhe Shqipes (VIDEO)

By

Debati mes Bleros dhe Shqipes ka vazhduar edhe pas spektaklit.

Këngëtari i tha Shqipes se do të dalë të premten, pasi të gjithë banorët janë në nominim, njofton Klankosova.tv.

Shqipja ia ktheu Bleros dhe i tha se ajo në fakt do ta nxjerrë atë.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm