KË I DHUROI ZOTI DHURATËS?!

By

Dhurata Ahmetaj më nuk e fsheh dashurinë. Pas shumë mohimeve lidhja e saj me Argjent Haradinaj është bërë publike dhe konfirmuar nga të dy palët.

Madje tashmë fotografitë e çiftit janë shtuar.

Së fundmi në Facebook Dhurata ka postuar një fotografi me të dashurin me mbishkrimin: “Zoti më dhuroi ty”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm