Karrierë të gjatë në televizion, Xhemi Shehu e tregon arsyen pse do largohej

By

Xhemi Shehu është një prej moderatoreve më të njohura nga publiku shqiptar, të cilën për vite me radhë e kemi parë të moderojë emisionin e humorit ‘Portokalli’.

Xhemi Shehu është një prej moderatoreve më të njohura nga publiku shqiptar, të cilën për vite me radhë e kemi parë të moderojë emisionin e humorit ‘Portokalli’, shkruan Xing.al.

Moderatorja pranoi se nuk ka ndërmend të heqë dorë asnjëherë nga Portokallia dhe nëse do të ndodhte kjo, atëherë do të largohej edhe nga televizioni.

Image result for xhemi shehu portokalli

Artikuj të ngjashëm