‘Kapi lekt’ regjistron 1 milion shikime

By

Kënga e reperëve 2Ton dhe VigPoppa po shijon sukses dhe është kthyer në një ndër refrenet më të dëgjuara të momentit.

E publikuar  me 18 nëntor, ‘Kapi lekt’ ka shënuar 1 milion klikime në kanalin e 2Tonit në YouTube.

Ky projekt shënon vazhdimësinë e suksesit të 2ton e ndërsa ka kthyer Viganin në treg pas një pauze të shkurtër.

Artikuj të ngjashëm