“Kam fjetur shtatë muaj veç me të” – Mozzik flet me emocion për…

By

Mozzik ka bërë një rrëfim emocionues në Prive.

Reperi më i kërkuar shqiptar dhe njëkohësisht më i komentuari për shkak të ndarjes nga Loredana, tregoi disa të pathëna në intervistën e fundit.

Ai foli për divorcin me Loredanën, por foli edhe për vajzën e tyre Hanën me të cilën flet çdo ditë përmes ish-gruas.

Përveç kësaj pjese, Mozzik zbulon edhe sa këngë ka albumi i ri dhe kur do të publikohet.

Të gjitha i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm