Kallashi, ‘shoqe’ me një tjetër këngëtare ?! (FOTO)

By

Disa javë më parë pati një komunikim me Era Istrefin në rrjete sociale ku ajo e para e më pas edhe këngëtarja e hitit ‘Bonbon’ shprehën pëlqyeshmërinë për njëra-tjetrën.

Por, duket se preferencat muzikore për këngëtaret shqiptare nuk mbarojnë vetëm me Erën për valltaren.

Ajo në profilin e saj në Instagram ka shpërndarë këngën e re ‘Dreq’ të Enca Haxhiut e cila mes mijëra komenteve që merr në rrjete sociale. ka parë atë të Kallashit dhe iu ka përgjigjur.

Megjithëse më e ftohtë se Era në komunikim meqenëse ka replikuar vetëm me figura, Donjeta nuk ka lënë pa e postuar as bisedimin e shkurtër me këngëtaren e hitit ‘Dreq’. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm