Dua shijon ‘milionin’ e parë (Video)

By

Këngëtarja Dua Lipa ka nisur në mënyrë të suksesshme karrierën në vitin që lamë pas. Dy këngë të publikuara të cilat morën vëmendjen e shtypit botëror.

Madje BBC e cilësoi si një yll që do të shkëlqej në vitin 2016.

‘Be the One’ është kënga e fundit që solli para 2 muajsh dhe tani ky projekt në YouTube ka shënuar mbi 1 milion shikime.

Po ashtu kënga e fundit e Dua është bërë pjesë e shumë listave muzikore të Dj të ndryshëm.

Artikuj të ngjashëm