Me kë u shfaq Samanta Karavella në studio muzikore?

By

Dy muaj më parë Samanta Karavella publikoi këngën e saj të re “Cha Cha Cha”, e cila rezultoi mjaft e suksesshme.

Por Samanta nuk do të ndalet me kaq, ajo përmes një postimi në InstaStory është shfaqur në një studio muzikore së bashku me Ardit Cunin.

Mbase do të kemi një bashkëpunim mes dyshes, kujtojmë që më parë artisti ka paralajmëruar se ka gati 5 këngë të reja solo dhe bashkëpunime. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by A R D I T a.k.a Ç U N I (@arditcuni)

Artikuj të ngjashëm