Kaderi trazon ujërat brenda shtëpisë së BBVK

By

Kaderi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova, e cila të premten u bë pjesë e shtëpisë.

Ajo ka qenë një banore që ka trazuar ujërat në Big Brother VIP Kosova 2, përcjell Klankosova.tv.

Që në hyrje të saj, ka pasur shumë reagime nga vajzat e shtëpisë dhe sonte në Prime është shfaqur klipi me reagimet e plota të tyre.

 

Artikuj të ngjashëm