Justin Bieber jep deklaratën më feministe sa i përket planeve për fëmijë

By

Të porsa martuarit Justin dhe Hailey Bieber kanë folur rregullisht në lidhje me planet e tyre për të patur fëmijë një ditë.

Gjatë një loje të “Burning Questions” me Ellen DeGegeneres, këngëtari foli shkurtimisht për planet e çiftit për të filluar një familje.

Kur u pyet se sa fëmijë shpresojnë të kenë në të ardhmen, ylli tha: “Unë mendoj se i takon Hailey-t të vendosë, sepse është trupi i saj.” Jo çuditërisht, deklarata feministe mori një raund të duartrokitjeve nga audienca.

Që nga dasma e tyre e parë në Nee York në Shtator 2018 dhe dasma e dytë në Karolinën e Jugut shtatorin e kaluar, dyshja kanë qenë rregullisht në qendër të spekulimeve të fansave dhe shtypit sa i përket planeve të tyre për të filluar një familje.

Justin Bieber - Hailey Bieber Children

Burimi: ELLE

 

Artikuj të ngjashëm