Ju pëlqeu bashkëpunimi mes Ardit Çunit dhe Klementit?

By

Ardit Çuni dhe Klement kanë publikuar bashkëpunimin e paralajmëruar muzikor.

“AmanMen” titullohet projekti muzikor që solli në bashkëpunim të dy artistët.

Kënga është lansuar e shoqëruar me videoklip, ndërsa për tekstin e këngës u kujdes Stiv.

Nëse nuk e keni dëgjuar ende më poshtë e keni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm