Ju duket edhe juve apo vetëm neve? Vajza e Emina Çunmulajt ngjashmëri të hatashme me Rita Orën

By

Nëse i krahason imazhet e Rita Orës kur ishte e vogël, dhe ato të vajzës së modeles së famshme Emina Çunmulaj.

Rita Ora dhe Ella Nazarian, kanë të njëjtat tipare fytyre dhe ngjashmërinë e vërejti një ndjekëse në Instagramin e Prive.

Fotografia e Rita Orës e publikuar dje në llogarinë tonë zyrtare në Instagram, të bën të mendosh se ajo është Ella, vajza e madhe e Eminas.

Përndryshe një krahasim të thjeshtë me imazhet e shumta të Ellas, mund ta vërtetojë se vajzat duken sikur të jenë i njëjti person nganjëherë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm